SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS : ( IKITEISMINIS IR TEISMINIS )

UAB „Teisės sprendimai“ nedirba be išankstinio (bylos registrįacijos mokesčio) atstovaudama klientą santykiuose su skolininkais, KADANGI DIRBA REALIAI, EFEKTINGAI,PROFESIONALIAI IR NETRADICIŠKAI. Registracijos mokestis priklauso nuo kiekvieno skolos išieškojimo atvejo. Kiekvienas atvejis aptariamas su klientu individualiai.

UAB „Teisės sprendimai“ imasi visų teisėtų bei korektiškų priemonių, kad skola būtų sumokėta ( realiai išieškota ) .

Pasirašius sutartį, mes operatyviai pradedame skolininko paiešką, analizuojame jo finansinę būklę, inicijuojame skolininko turto paiešką, siunčiame skolininkui priminimus, pranešimus bei pretenzijas.

Komisinių ( sėkmės mokesčio )  dydis priklauso nuo skolos dydžio, senumo, situacijos problemiškumo bei kitų aplinkybių ir svyruoja nuo 10 iki 35 procentų nuo išieškotos sumos.

Komisiniai ( sėkmės mokestis ) mokami tik sėkmės atveju –realiai ir faktiškai išieškojus (kreditoriui  atgavus) skolą.

Nepavykus išieškoti skolos, pateikiame savo išvadas bei pasiūlymus ir Jums pageidaujant, atstovaujame Jus teismuose, antstolių kontorose, notarų biuruose.  

UAB „Teisės sprendimai“ Jums gali pasiūlyti išieškoti skolas iš fizinių, bei juridinių asmenų keliais būdais : Neteisminis ( ikiteisminis ) ir teisminis skolos išieškojimas.

Ikiteisminis skolų išieškojimas :

Ikiteisminiu skolų ir žalos išieškojimu siekiama užtikrinti nuostolių atlyginimą, įsiskolinimų grąžinimą ne teismo tvarka, netaikant priverstinio pobūdžio priemonių, t.y. nesikreipiant į teismą dėl skolos priteisimo bei nesikreipiant į antstolius. Tai bene pigiausias ir greičiausias būdas kreditoriui atgauti savo lėšas iš skolininko.

UAB „Teisės sprendimai“ rengia reikalavimus padengti įsiskolinimą, siunčiamus skolininkui vėluojant grąžinti prisiimtus finansinius įsipareigojimus laiku, kuriuose raginama grąžinti skolą nedelsiant, bei informuojama apie galimas įsipareigojimų nevykdymo pasekmes

Rengia vekselius, kai skolininkui siūlomas įsiskolinimo grąžinimas per tam tikrą laiką išduodant skolos dokumentą (vekselis naudingas abiems pusėms, kadangi nepradedamas skolos teisminis išieškojimas, išvengiama papildomų išieškojimo išlaidų; jei klientas negrąžina skolos vekselyje nurodyta data, skola išieškoma efektyviai ir greitai tarpininkaujant notarui);

SVARBU:

UAB „Teisės sprendimai“ teikiama ikiteisminio skolų išieškojimo paslauga yra išskirtinė tuo, kad neapsiribojama vien tik raginimų skolininkui siuntimu paštu registruotais laiškais, tačiau TIESIOGIAI bendraujama su skolininku, t.y. vykstama pas skolininką į jo namus, bei darbovietę ir tiesiogiai tariamasi dėl skolos grąžinimo.

Vykdant ikiteisminį skolos išieškojimą iš juridinių asmenų, stengiamasi taip pat TIESIOGIAI bendrauti su įmonės vadovu, arba akcininkais, siekiant efektyvaus skolos grąžinimo.

Teisminis skolų išieškojimas :

Nepavykus skolos išieškoti ikiteisminiu keliu, UAB „Teisės sprendimai“ rengia ieškinius dėl skolos išieškojimo, atsiliepimus į pareikštą ieškinį, dublikus, triplikus;

  • rengia pareiškimus dėl teismo įsakymo priėmimo dėl skolos priteisimo, prašymus, skundus, pretenzijas, reikalavimus ir kt.;
  • rengia dokumentus teismui dėl delspinigių, netesybų priteisimo;
  • rengia dokumentus dėl nuostolių, žalos atlyginimo;
  • rengia dokumentus dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais;
  • rengia dokumentus dėl sutarčių nevykdymo ar netinkamo įvykdymo;
  • atstovauja visų instancijų teismuose;

Pasirašius sutartį, UAB „Teisės sprendimai“ operatyviai pradeda skolininko paiešką, analizuoja jo finansinę būklę, inicijuoja įmonės turto paiešką, siunčia skolininkui priminimus, pranešimus bei pretenzijas. Komisinių ( sėkmės mokesčio ) dydis priklauso nuo skolos dydžio, skolos senaties, situacijos problemiškumo bei kitų aplinkybių ir svyruoja nuo 2 iki 25 procentų nuo faktiškai išieškotos sumos. Komisiniai ( sėkmės mokestis ) mokamas tik sėkmės atveju – išieškojus skolą.

 

Kreipkitės į mus ir mes rasime optimaliausią, lengviausią ir pigiausią skolos išieškojimo būdą.

www.teisesprendimai.lt