Teisės vairuoti atėmimas slepia dar vieną „dovaną“, apie kurią žino ne visi!

„Pasišalinimas iš įvykio vietos – vienas sunkiausių nusižengimų, už kurį gresia baudos iki 2000 eurų, taip pat teisės vairuoti transporto priemonę netekimas iki 3 metų, o žmogaus sužalojimo atveju – ir baudžiamoji atsakomybė.

Jeigu taip nutiko, kad prireikė teisinės pagalbos – kreipkitės! Mes galime Jums padėti!

UAB „ Teisės sprendimai “ yra įsikūrusi adresu Laisvės pr. 58 – 505kab., Viršuliškės, (Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos pastatas, V-as aukštas), Vilnius.

Vadovas Tel. +37060069289

Tel. +37067464222

El.p. adresas info@teisessprendimai.lt
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/teises-vairuoti-atemimas-slepia-dar-viena-dovana-apie-kuria-zino-ne-visi.d?id=76548019

Susipykai su „Regitra“? Ginčą laimėti įmanoma!

 

Turbūt neretai tskolininkai-kreditoriaienka susidurti su situacijomis, kuomet ginčas vyksta dėl parvežtos iš užsienio transporto priemonės registravimo Lietuvoje. Ginčus įveikti įmanoma! Ši kryptis – viena pagrindinių mūsų specializacijų!

Daugiau skaitykite straipsnyje.

KREIPKITĖS – MES GALIME JUMS PADĖTI!

UAB „ Teisės sprendimai “ yra įsikūrusi adresu Laisvės pr. 58 – 505kab., Viršuliškės, (Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos pastatas, V-as aukštas), Vilnius.

Vadovas Tel. +37060069289

Tel. +37067464222

El.p. adresas info@teisessprendimai.lt

„Regitra“ primena kam ir kodėl vairuotojo pažymėjimai gali būti neišduodami!

„Regitra“ primena – Nuo gruodžio 1 d. pažeidusiems Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir nesusimokėjusiems visų paskirtų baudų per atitinkamą laikotarpį „Regitroje“ nebus išduodami ir keičiami vairuotojo pažymėjimai.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/regitra-primena-kada-nebus-isduodami-vairuotojo-pazymejimai.d?id=76436823

Jeigu taip nutiko, kad susidūrėte su teisiniais klausimais dėl vairuotojo pažymėjimo praradimo – krepkitės į mus!

Mes galime Jums padėti ir suteikti kokybiškas paslaugas. 

Laimėti bylą prieš anstolį – ĮMANOMA!

 

Prieš kelias dienas spaudoje pasirodė jonaviečio istorija apie tai, kaip šis laimėjo teisinę kovą prieš anstolius. 

Mūsų tiesioginė patirtis rodo, kad kovą laimėti – įmanoma, tik reikia ryžtis ir nebijoti pasitikėti savo srities specialistais!

Kviečiame registruotis konsultacijai – MES GALIME JUMS PADĖTI!

Dėmesio – mes persikraustėme!

Augame, tobulėjame, todėl Jūsų patogumui pasikeitė ir mūsų adresas!

Nuo šiol mus galite rasti adresu Laisvės pr. 58 – 505kab., Viršuliškėse, (Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos pastate, V-ame aukšte), Vilniuje! 

Iki susitikimo!

Seimo nariai užsimojo keisti vairuotojams leidžiamas promiles

Kai karas keliuose tęsiasi ir policija deda visas pastangas kovoje su girtais vairuotojais, Seime nuskambėjo siūlymas leisti prie vairo sėsti girtesniems nei dabar. Šiuo metu leistinas neblaivumo lygis yra 0,4 promilės, o šią ribą siūloma didinti

Skaitykite daugiau.

Jeigu taip nutiko, kad susidūrėte su teisiniais klausimais dėl vairuotojo pažymėjimo praradimo – krepkitės į mus!

Mes galime Jums padėti ir suteikti kokybiškas paslaugas. 

Kirtai ištisinę liniją? Galbūt nieko baisaus?

Iki šiol ištininę liniją kirtę asmenys buvo itin skaudžiai baudžiami – net netyčią kirtus šią liniją grėsė vairuotojo pažymėjimo ateismas-74389978ėmimas, tačiau situacija krypsta į panakesnę vairuotojams pusę. „Seimas linkęs pritarti švelnesnėms sankcijoms vairuotojams už ištisinės linijos kirtimą. Šiuo metu už tokį pažeidimą privalomai atimama teisė vairuoti, parlamentarai siūlo leisti atsipirkti ir bauda.“ – sako internetinis naujienų portalas delfi.lt. Nepamirškite, mes galime Jums padėti ir galime atstovauti Jus teismuose, siekiant susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą anksčiau laiko. SUSISIEKITE SU MUMIS! 

Apie šią aktualiją skaitykite daugiau paspaudę ant nuorodos.

Skyrybų bylos, skolų išieškojimas ir kitos teisinės paslaugos – kreipkitės telefonu: +370 600 69289. 

 

Ar žinojote, kad galite laimėti bylą dėl radarų detektoriaus?

greicio-matuoklis-75316425

Ar žinojote, kad radarų detektoriai Lietuvoje – nėra draudžiami? 

Turbūt ne kartą važiuodami nepažįstamais keliais susimąstėte, jog norėtumėte įsigyti tokį prietaisą, kaip radaro detektorius? Dauguma iš mūsų susimąsto, jog tai – nelegalus pirkinys, tačiau tai nėra tiesa. Kviečiame paskaityti itin įdomų ir aktualų straipsnį šia tema, na o mes, kviečiame nedvejoti ir teisiniais klausimais drąsiai kreiptis į mūsų komandą. Mes žinome atsakymus į Jums rūpimus teisinius klausimus!

Daugiau skaitykite:

https://www.delfi.lt/auto/patarimai/laimejo-byla-pries-policija-radaru-detektoriai-lietuvoje-nedraudziami.d?id=75802667

Teisinės paslaugos gyvenantiems užsienyje

Gyveni svetur, tačiau ištiko teisiniai sunkumai? Prireikė teisininko ar advokato paslaugų Lietuvoje ar užsienyje? Mes galime Jums padėti!

Dirbame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Taupykite savo laiką – susisiekite su mumis – galime Jums padėti ir nuotoliniu būdu!

UAB „Teisės sprendimai“ suteiks Tau visas teisines paslaugas :

Teisinės konsultacijos, ikiteisminis ir teisminis skolų išieškojimas; susikaupusių skolų apjungtas gražinimas (konsolidavimas); privataus detektyvo paslaugos; skyrybos; paveldėjimo teisė; administracinė teisė; teisės vairuoti gražinimas anksčiau laiko; baudžiamoji teisėatstovavimas teismuose ir kitose teisėsaugos institucijose ir kitos reikalingos teisinės konsultacijos.

SUSISIEKITE SU MUMIS!

http://www.teisessprendimai.lt

Telefonu: +370 674 66 262, bei el.p. tsjuristas@gmail.com

RAMIAI DIRBKITE IR RŪPINKITĖS SAVIMI TEN, O MES PUIKIAI SPRĘSIME JŪSŲ PROBLEMAS ČIA.

„Teisės sprendimai“ teikia ir teistumo panaikinimo paslaugą.

Dėmesio! Įmonė „Teisės sprendimai“ teikia ir teistumo panaikinimo paslaugą. Mes atstovausime Jus bylose dėl teistumo panaikinimo prieš terminą arba dėl teistumo laiko sutrumpinimo!

Teistumas – tai teisinė asmens padėties ypatybė, kurią sukelia teismo paskirtos bausmės atlikimas Teistumo atsiradimo, trukmės, jo išnykimo bei kitus su teistumu susijusius klausimus reglamentuoja Baudžiamojo kodekso 97 straipsnis. Pats teistumas, kaip teisinė pasekmė turi dvejopą reikšmę – pirmiausia, jis turi reikšmės sprendžiant baudžiamosios atsatemide-teismas-teisingumas-byla-63387232-1komybės ar atleidimo nuo jos klausimą teistam asmeniui, padariusiam naują nusikalstamą veiką. Taip pat teistumas turi ir bendrų teisinių pasekmių, kurios atsiranda net ir nepadarius naujos nusikalstamos veikos. Šias pasekmes sudaro žmogaus teisių ir laisvių suvaržymai, numatyti mūsų šalies įstatymuose (pavyzdžiui: asmuo, turintis teistumą, o kai kuriais atvejais – net ir išnykus teistumui, negali dirbti tam tikro darbo, eiti tam tikrų pareigų, kt.).

Baudžiamojo kodekso 97 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad turinčiais teistumą laikomi už nusikaltimo padarymą nuteisti asmenys, kuriems įsiteisėjo Lietuvos Respublikos teismo priimtas apkaltinamasis nuosprendis, t. y., turinčiais teistumą pripažįstami tik tie asmenys, kurie nuteisti už bet kokio sunkumo tyčinio ar neatsargaus nusikaltimo padarymą.

Suėjus įstatymo nustatytiems terminams, teistumas išnyksta ir asmuo laikomas neteistu (Baudžiamojo kodekso 97 straipsnio 6 dalis).

Pažymėtina, kad teistumas gali būti panaikintas prieš terminą arba teismo nutartimi sutrumpintas teistumo laikas. Tam reikalingos dvi sąlygos – nuteistojo prašymas ir turi būti suėję ne mažiau kaip pusė teistumo termino. Pagal teisines pasekmes teistumo panaikinimas yra tapatus teistumo išnykimui. Mes atstovaujame Jus tokio tipo bylose. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Page 1 of 2 12