Teisės vairuoti atėmimas slepia dar vieną „dovaną“, apie kurią žino ne visi!

„Pasišalinimas iš įvykio vietos – vienas sunkiausių nusižengimų, už kurį gresia baudos iki 2000 eurų, taip pat teisės vairuoti transporto priemonę netekimas iki 3 metų, o žmogaus sužalojimo atveju – ir baudžiamoji atsakomybė.

Jeigu taip nutiko, kad prireikė teisinės pagalbos – kreipkitės! Mes galime Jums padėti!

UAB „ Teisės sprendimai “ yra įsikūrusi adresu Laisvės pr. 58 – 505kab., Viršuliškės, (Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos pastatas, V-as aukštas), Vilnius.

Vadovas Tel. +37060069289

Tel. +37067464222

El.p. adresas info@teisessprendimai.lt
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/teises-vairuoti-atemimas-slepia-dar-viena-dovana-apie-kuria-zino-ne-visi.d?id=76548019

„Regitra“ primena kam ir kodėl vairuotojo pažymėjimai gali būti neišduodami!

„Regitra“ primena – Nuo gruodžio 1 d. pažeidusiems Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir nesusimokėjusiems visų paskirtų baudų per atitinkamą laikotarpį „Regitroje“ nebus išduodami ir keičiami vairuotojo pažymėjimai.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/regitra-primena-kada-nebus-isduodami-vairuotojo-pazymejimai.d?id=76436823

Jeigu taip nutiko, kad susidūrėte su teisiniais klausimais dėl vairuotojo pažymėjimo praradimo – krepkitės į mus!

Mes galime Jums padėti ir suteikti kokybiškas paslaugas. 

Seimo nariai užsimojo keisti vairuotojams leidžiamas promiles

Kai karas keliuose tęsiasi ir policija deda visas pastangas kovoje su girtais vairuotojais, Seime nuskambėjo siūlymas leisti prie vairo sėsti girtesniems nei dabar. Šiuo metu leistinas neblaivumo lygis yra 0,4 promilės, o šią ribą siūloma didinti

Skaitykite daugiau.

Jeigu taip nutiko, kad susidūrėte su teisiniais klausimais dėl vairuotojo pažymėjimo praradimo – krepkitės į mus!

Mes galime Jums padėti ir suteikti kokybiškas paslaugas. 

Teisinės paslaugos gyvenantiems užsienyje

Gyveni svetur, tačiau ištiko teisiniai sunkumai? Prireikė teisininko ar advokato paslaugų Lietuvoje ar užsienyje? Mes galime Jums padėti!

Dirbame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Taupykite savo laiką – susisiekite su mumis – galime Jums padėti ir nuotoliniu būdu!

UAB „Teisės sprendimai“ suteiks Tau visas teisines paslaugas :

Teisinės konsultacijos, ikiteisminis ir teisminis skolų išieškojimas; susikaupusių skolų apjungtas gražinimas (konsolidavimas); privataus detektyvo paslaugos; skyrybos; paveldėjimo teisė; administracinė teisė; teisės vairuoti gražinimas anksčiau laiko; baudžiamoji teisėatstovavimas teismuose ir kitose teisėsaugos institucijose ir kitos reikalingos teisinės konsultacijos.

SUSISIEKITE SU MUMIS!

http://www.teisessprendimai.lt

Telefonu: +370 674 66 262, bei el.p. tsjuristas@gmail.com

RAMIAI DIRBKITE IR RŪPINKITĖS SAVIMI TEN, O MES PUIKIAI SPRĘSIME JŪSŲ PROBLEMAS ČIA.