Ikiteisminis skolų išieškojimas :

TIESIOGAI BENDRAUJAMA SU SKOLININKU. SKOLININKAS VIZITUOJAMAS.

Ikiteisminiu skolų ir žalos išieškojimu siekiama užtikrinti nuostolių atlyginimą, įsiskolinimų grąžinimą ne teismo tvarka, netaikant priverstinio pobūdžio priemonių, t.y. nesikreipiant į teismą dėl skolos priteisimo bei nesikreipiant į antstolius. Tai bene pigiausias ir greičiausias būdas kreditoriui atgauti savo lėšas iš skolininko.

UAB „Teisės sprendimai“ rengia reikalavimus padengti įsiskolinimą, siunčiamus skolininkui vėluojant grąžinti prisiimtus finansinius įsipareigojimus laiku, kuriuose raginama grąžinti skolą nedelsiant, bei informuojama apie galimas įsipareigojimų nevykdymo pasekmes

Rengia vekselius, kai skolininkui siūlomas įsiskolinimo grąžinimas per tam tikrą laiką išduodant skolos dokumentą (vekselis naudingas abiems pusėms, kadangi nepradedamas skolos teisminis išieškojimas, išvengiama papildomų išieškojimo išlaidų; jei klientas negrąžina skolos vekselyje nurodyta data, skola išieškoma efektyviai ir greitai tarpininkaujant notarui);

SVARBU:

UAB „Teisės sprendimai“ teikiama ikiteisminio skolų išieškojimo paslauga yra išskirtinė tuo, kad neapsiribojama vien tik raginimų skolininkui siuntimu paštu registruotais laiškais, tačiau TIESIOGIAI bendraujama su skolininku, t.y. vykstama pas skolininką į jo namus, bei darbovietę ir tiesiogiai tariamasi dėl skolos grąžinimo.

Vykdant ikiteisminį skolos išieškojimą iš juridinių asmenų, stengiamasi taip pat TIESIOGIAI bendrauti su įmonės vadovu, arba akcininkais, siekiant efektyvaus skolos grąžinimo.

Pasirašius sutartį, UAB „Teisės sprendimai“ operatyviai pradeda skolininko paiešką, analizuoja jo finansinę būklę, inicijuoja įmonės turto paiešką, siunčia skolininkui priminimus, pranešimus bei pretenzijas. Komisinių ( sėkmės mokesčio ) dydis priklauso nuo skolos dydžio, skolos senaties, situacijos problemiškumo bei kitų aplinkybių ir svyruoja nuo 2 iki 25 procentų nuo faktiškai išieškotos sumos. Komisiniai ( sėkmės mokestis ) mokamas tik sėkmės atveju – išieškojus skolą.