Skolų išieškojimas brangus ir varginantis procesas, todėl nedelskite ir kuo greičiau susisiekite su mumis!

Jei turite skolininkų, galimai piktybiškai vengiančių vykdyti finansinius įsipareigojimus, rekomenduojame kreiptis į UAB “ Teisės sprendimai“ skolų išieškojimo specialistus.

Tokiu būdu Jūs apsisaugosite ne tik nuo bereikalingų išlaidų, bet ir pasirūpinsite savo ir savo verslo saugumu, sutaupysite nemažai sveikatos, jėgų ir laiko.

Pasirinkę UAB “ Teisės sprendimai“, savo skolos išieškojimą atiduosite į patikimas rankas. Patyrę įmonės specialistai nemokamai įvertins Jūsų situaciją ir pasiūlys optimaliausią išeitį iš susiklosčiusios padėties.

Pirmiausia pasistengsime, kad Jūs atgautumėte skolą be teismo, o nepavykus geranoriškai susitarti su skolininkais, atliksime visus reikiamus veiksmus, kad lėšas atgautumėte teisminio išieškojimo tvarka.

VYKDOME SKOLININKŲ PAIEŠKĄ visoje Lietuvoje, Europos sąjungos valstybėse, kitose valstybėse.

Tiesiogiai susisiekiame ir bendraujame su skolininku.

Vykstame pas skolininką ir efektyviai , bei racionaliai sprendžiame skolos grąžinimo klausimus, siekiant greito ir veiksmingo skolos išieškojimo būdo.

Mes nesakome, kad išieškome 95 proc. skolų, kaip kitos skolų išieškojimo bendrovės…

Nesakome ir nežadame savo klientams, kad išieškosime skolą 100 proc. skolos..

MES DIRBAME SAVO DARBĄ IR STENGIAMĖS VISAIS ĮMANOMAIS TEISĖTAIS BŪDAIS, METODAIS IR PRIEMONĖMIS IŠIEŠKOTI SKOLĄ IŠ JŪSŲ SKOLININKO.

TOKIU BŪDU SIEKIAME ABIPUSIO REZULTATO, NES MŪSŲ PELNAS IR PAJAMOS PRIKLAUSO NUO SKOLOS IŠIEŠKOJIMO REZULTATO.

Jeigu turite klausimų, prašome skambinti telefonu +37060069289, +37067464222, arba rašyti el. paštu:   info@teisessprendimai.lt

NEDELSKITE.