Spaudas, spaudo paslauga :      

 

Norint pasiekti disciplinuotą ir savalaikį pirkėjų atsiskaitymą, pardavėjas gali naudotis UAB „Teisės sprendimai“ spaudu. Tai – priminimas pirkėjui laiku apmokėti kiekvieną išsiunčiamą sąskaitą. UAB „Teisės sprendimai“ spaudo naudojimas Jums suteikia didesnę tikimybę greičiau atgauti skolą. Tai yra puiki prevencinė priemonė.

Mūsų įmonės spaudas – patikima finansinių atsiskaitymų kontrolės priemonė, padedanti užtikrinti, kad pirkėjai ar paskolos gavėjai laiku atsiskaitytų nurodytais terminais, bei tvarka. Turėdami mūsų spaudą Jūs savarankiškai patvirtiname sąskaitas – faktūras, paskolų sutartis ir su apmokėjimu susijusius dokumentus

UAB „Teisės sprendimai“ spaudu, Jūs gaunate prevencinę apsaugą nuo galimų skolų. Spaudas veikia kaip įspėjimas potencialiam skolininkui, kad laiku neatsiskaičius, gali būti imamasi teisinių priemonių.

Spaudas yra visame pasaulyje plačiai paplitusi priemonė, sumažinanti skolų atsiradimo tikimybę apie 40-60 procentų. Manome, kad naudodamiesi spaudo paslauga ženkliai sumažinsite laiku neapmokamų sąskaitų skaičių, užtikrindami savo bendrovės ar Jūsų kaip fizinio asmens finansinį stabilumą.